Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 8 sierpnia 2013

Bezpłatny pełnowymiarowy Krem Maca nawilżająca 75ml od AZ medica

Kolejny post o tym jak możecie otrzymać bezpłatnie kosmetyk. Zamieszczam takie wpisy już od jakiegoś czasu i zazwyczaj są to posty próbkowe. Natomiast w tym przypadku otrzymujemy produkt pełnowartościowy- krem nawilżający z wyciągiem z zielonej kawy.


Jak otrzymać ten krem przeczytacie w zakładce darmowe próbki lub pod tym linkiem http://kalistabloguje.blogspot.com/2013/04/darmowe-probki_7.html

PS. Post czysto informacyjny, zostanie usunięty za kilka dni, więc nie zostawiajcie komentarzy. Jak znajdę jakąś wartą zainteresowania akcję z próbkami lub darmowymi kosmetykami,  dodaję je do wyżej wspomnianej zakładki na moim blogu i do wpisu z kwietnia z darmowymi próbkami, abyście i Wy mogli z nich skorzystać, dlatego warto tam czasem zaglądać, czy nie pojawiło się nic nowego ;)

Pozdrawiam :)

Kalista

5 komentarzy:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz:) Jest mi bardzo miło, że do mnie zaglądacie. Staram się odwiedzać każdego, więc proszę nie spamujcie! Dodawanie linków nie związanych z tematem posta i reklam nie jest mile widziane i każdy komentarz tego typu będzie usuwany.

Linkwithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...