Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń

Informacje

Opinie: 

Opinie zamieszczone na blogu są moim indywidualnym odczuciem, popartym wcześniejszym wypróbowaniem danego produktu, każdy ma własne zdanie i nie musi się ono pokrywać z moim.

Odpowiedzialność: 

Jako autorka strony dokładam wszelkich starań, aby informacje na blogu były prawdziwe, zgodne z moim aktualnym stanem wiedzy i pochodziły z wiarygodnych źródeł. Nie ponoszę jednak konsekwencji wynikających z zastosowania w praktyce porad i recept ze strony. W razie wątpliwości natury medycznej, proszę skontaktować się z lekarzem albo farmaceutą.

Opinie: Zdjęcia i treść bloga:

Zdjęcia, posty, opinie oraz grafiki zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa i są moją własnością, chyba że zaznaczyłam inaczej. Zabraniam kopiowania i rozpowszechniania wyżej wymienionych bez mojej zgody i wiedzy. Niestosowanie się do powyższych będzie karane!

Kopiowanie treści, bez zgody autorów jest naruszaniem prawa, ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Art.78. i 79. (odpowiedzialność cywilna) oraz Art.115, 116, 117 (odpowiedzialność karna).

Współpraca: 

Jestem otwarta na współpracę z różnymi markami kosmetycznymi w celu zapoznania się z produktami danej firmy i podzielenia się na blogu moją opinią na ich temat. Opinia o produkcie będzie moją szczerą oceną i otrzymanie kosmetyków bezpłatnie nie wpłynie na nią.

Nie ograniczam się  do współpracy tylko z firmami kosmetycznymi.

Oferty współpracy proszę przesyłać na adres e-mail: kalistablog@gmail.com 
Linkwithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...